Kas yra slapukas?

Slapukai yra standartinė svetainių funkcija, leidžianti mums laikyti nedidelį kiekį duomenų apie jūsų apsilankymą svetainėje. Jie yra plačiai naudojami siekiant padėti svetainėms veikti efektyviau, pavyzdžiui, atpažįstant jus ir prisimenant informaciją, kuri leis patogiau naudotis svetaine. Slapukai taip pat padeda mums sužinoti, kurios svetainės sritys yra naudingos ir kurias reikia tobulinti, taip pat – sekti jūsų naudojimąsi svetaine. Jie neturi virusų ar nėra kitaip žalingi jūsų kompiuteriui ar telefonui. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos.

Kaip mes naudojame slapukus?

Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams: apdoroti Jūsų prekių užsakymus; išrašyti finansinius dokumentus, spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu; vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus; tiesioginės rinkodaros tikslais.

„Kamė“ svetainė naudoja „Google analytics“ – „Google, Inc.“ svetainių analizės produktą. Gaunamą informaciją, pvz., Jūsų IP adresą ir anoniminę informaciją apie Jūsų elgesį svetainėje, „Google“ perduoda ir saugo „Google“ serveriuose JAV.

Jeigu norite susisiekti dėl savo duomenų naudojimo, tai galite padaryti kreipdamiesi į info@kame.lt

Kaip galite juos valdyti?

Jei norite atsisakyti bet kokių slapukų naudojimo, galite tai padaryti labai lengvai. Atsižvelgdami į naudojamą naršyklę, spustelėkite toliau pateiktas nuorodas:

„Google Chrome“

„Mozilla Firefox“

„Microsoft Internet Explorer“

 

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimą rasite čia:

http://www.allaboutcookies.org

Krepšelis