KAMĖ

„Kamė“ baldai – tai šiuolaikinio dizaino, komforto ir funkcionalumo sintezė. Devynios skirtingos serijos leis kiekvienam surasti savo trokštamą produktą – tai įvairios medžiagos, spalvos ir žaismingi sprendimai jaunatviškiems namams. „Mix and Match“ principu paremtos kolekcijos turi daugybę variacijų, kad galėtumėte sukurti tikrai išskirtinį interjerą.

„Kamė“ kolekcija turi net 9 skirtingas serijas, todėl nesunkiai atrasite produktus visiems interjerų stiliams: nuo retro iki industrinio dizaino ir klasikinių baldų. Šios serijos taip pat pasižymi spalvų ir medžiagų gausa.

Visos serijos buvo sukurtos įsiklausant į dabartines dizaino pasaulio diktuojamas tendencijas. Naujausi sprendimai ir ištobulinti šiuolaikiški vonios baldai – tai „Kamė“!

„Kamė“ kolekcijos produktų kombinacijos yra begalinės! Mes atrinkome populiariausius variantus ir sukėlėme juos į internetinę svetainę, nuolatos atnaujindami asortimentą pagal interjero dizaino tendencijas. Vis dėlto, kviečiame  neapsiriboti svetainėje esančiais pasiūlymais, kadangi atvykę į mūsų saloną galėsite patys išsirinkti savo individualų vonios kambarį.

Šiuo metu Kamė serijas užsakyti galite atvykę į mūsų saloną. Stengiamės kuo patogiau ir aiškiau šį platų asortimentą sukelti ir į elektroninę erdvę. Kol kas apie serijas pasiskaityti galite čia.

Krepšelis