KAMĖ Exclusive

„Exclusive“ vonios baldų serijos gimė iš noro sukurti kokybiškus ir ilgaamžius produktus. Šiuo metu vonios kambariams skiriama vis daugiau dėmesio ir tai daroma ne veltui – tai erdvė, kurioje mes pradedame ir pabaigiame savo dieną. Atsižvelgdami į dizainą, medžiagas ir praktiškumą, norėjome sukurti produktus, kurie laikui bėgant neprarastų savo vertės. Šių serijų dizainui pasirinktos klasikinės formos, natūralios ir prabangios medžiagos, ramus spalvų koloritas. „Kamė Exclusive“ skirta pabrėžti prabangą jūsų namuose!

Šių serijų baldai grįžta į paprastas ir delikačias formas, kurios sujungia ilgaamžiškumą ir prabangos jausmą. „Exclusive“ serijų dizainas pabrėžia natūralių medžiagų svarbą interjere. Tai interjeras, kuriuo norėsite džiaugtis dešimtmečius – leiskite baldui kalbėti pačiam už save!

Naudodami natūralias medžiagas, galvojome ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip galima ilgiau išlaikyti baldo vertę, todėl pasirinkome produktus, kurie yra tvirti ir lengvai atnaujinami.

Dirbdami su kokybiškomis medžiagomis ir bendraudami su ilgalaikiais partneriais, mes sugebame sukurti produktus, atitinkančius aukščiausios kokybės standartus.

Išsirinkite savo privačią SPA kolekciją namams – juk vonioje praleidžiame tiek nuostabių akimirkų!

Kamė Exclusive
serijos

Krepšelis